O nas - Studio Deszcz - fotografia reklamowa
136
page-template-default,page,page-id-136,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

fotografia reklamowa i film promocyjny

czyli Studio Deszcz

Pokażemy Cię światu!

Na początku 2012 roku na warszawskiej Pradze otworzyliśmy Studio Deszcz – studio fotograficzne, które konsekwentnie rozwijaliśmy. W przeciągu pięciu lat jego działalności wiele się nauczyliśmy.

 

Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, współpracowaliśmy z najlepszymi fachowcami, zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Zyskaliśmy zaufanie Klientów, co motywuje nas do dalszego rozwoju i za co bardzo dziękujemy!

W 2017 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, sprecyzowaliśmy naszą ofertę – nowa odsłona Studia Deszcz ujrzała światło dzienne.

 

Kierunkowe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie, idąca za nim znajomość warsztatu, a także ukształtowana, dojrzała wrażliwość artystyczna to wyróżniające nas cechy. Jesteśmy szczęściarzami, bo nasza praca to nasza pasja, co sprawia, że mimo upływu lat nie popadamy w rutynę – wręcz przeciwnie!

Z przedsiębiorczym i rzeczowym podejściem do każdej realizacji, artystyczną, podpartą rozeznaniem rynku i znajomością trendów wizją oraz nienasyconą, wręcz dziecięcą ciekawością angażujemy się w każde kolejne przedsięwzięcie. Zapraszamy do współpracy!

 

~zespół Studia Deszcz

„Na przestrzeni kilku minionych lat zleciliśmy temu zespołowi wykonanie tysięcy zdjęć – od fotografii produktowej, przez zdjęcia wizerunkowe po reklamę – nie zawiedliśmy się nigdy.”

 

~Renee.pl

„Referencje? Proszę bardzo, najlepszą będzie wiadomość od jednej z naszych klientek: Bardzo proszę o przysłanie prawdziwych zdjęć produktu, te na stronie wyglądają zbyt dobrze!”

 

~Oksy.pl

„Bardzo zaangażowani, dokładni i terminowi – po prostu profesjonaliści, którzy kochają to co robią.”

 

~Social Leaders

profesjonaliści i pasjonaci

poznaj nas

Dzień dobry!

Pasjonat fotografii, magister sztuki w tej dziedzinie, a także absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Łukasz zajmuje się fotografią reklamową i artystyczną - kreuje perfekcyjny, estetyczny świat.

Łukasz
fotografia

Urodzona i wychowana na Białorusi, gdzie zaczynała od zgłębiania technik web-designu. Dziś graficzka i retuszerka, miłośniczka fotografii i sztuki. Studentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Maria odnajduje inspiracje w całym procesie tworzenia obrazu.

Maria
retusz

Magister sztuki, studiowała fotografię w PWSFTviT w Łodzi. Laureatka drugiego miejsca w konkursie Dolina Kreatywna organizowanego przez TVP. Zawodowo zajmuje się fotografią reportażową, dokumentalną i portretową, jest również retuszerem i grafikiem. Artystycznie rozwija się tworząc ilustracje.

Paulina
retusz

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, która szybko postanowiła zmienić początkowo obraną ścieżkę kariery zawodowej. Dziś współpracuje z utalentowanymi fotografami w całej Europie, a jej prace były publikowane m.in. na łamach Be Magazine, Glamour.pl, HIRO, L'Officiel, Madame i Vogue.it.

Patrycja
make-up

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Łodzi, od dziecka związana ze sceną, wieloletnia tancerka zespołu Mazowsze. Makijaż i charakteryzacja naturalnie wyrosły z tych zainteresowań i stały się jej pasją. Potrafi przemienić modelkę w „piękną” lub „bestię”.

Filomena
make-up, charakteryzacja

Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów na Collegium Civitas. Przez 3 lata związana z magazynem JOY na stanowisku stylista - edytor. Ma na koncie publikacje na łamach Cosmopolitan, JOY, Anywhere, Playboy, CKM, Numero Russia, Fashion Magazine i Live & Travel.

Joanna
stylizacja

Absolwentka visual merchandisingu, stylistka, autorka „Kliniki zdrowego jedzenia” - bloga o zdrowym trybie życia. Miłośniczka jogi i joggingu. Sara całą sobą angażuje się w każde kulinarne przedsięwzięcie sprawnie łącząc wszystkie swoje pasje.

Sara
stylizacja żywności

Studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Ze zdjęciami związana od dziecka - już w wieku 9 lat zdobyła pierwsze wyróżnienie w konkursie fotograficznym. Dziś, fotografując modę prężnie rozwija swój warsztat.

Hanna
opieka nad studiem