Co robimy - Studio Deszcz - fotografia reklamowa
195
page-template-default,page,page-id-195,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

nasza oferta – w tym jesteśmy najlepsi

zobacz co możemy zrobić dla Ciebie

Dla firm, korporacji i instytucji, dla projektantów
i klientów indywidualnych

dla korporacji, instytucji, dla kancelarii, klinik i gabinetów

fotografujemy ludzi

Chcesz wzbudzić zaufanie potencjalnych kontrahentów pokazując im ludzką twarz swojej firmy? Potrzebujesz profesjonalnego portretu na stronę firmową, okładkę Twojej biografii lub płyty rockowej, która za chwilę pojawi się na sklepowych półkach? Dobrze trafiłeś!

Kochamy fotografować ludzi – to nasza najmocniejsza strona! W studiu, w plenerze, w Twojej restauracji, biurze, kancelarii czy klinice – wszędzie! Stań przed naszym obiektywem i poczuj się swobodnie – my zajmiemy się resztą.

Pokaż siebie, swój zespół i jego liderów tak, by dobre pierwsze wrażenie zrobić na długo przed pierwszym spotkaniem!

dla projektantów, producentów i sprzedawców odzieży, obuwia, biżuterii i dodatków

fotografujemy modę

Tworzymy lookbooki i edytoriale, nasze zdjęcia sprzedają ubrania i dodatki w istniejących i prężnie się rozwijających sklepach internetowych. Budujemy scenografie podkreślające piękno reklamowanych produktów.

Organizując sesję zdjęciową przygotowujemy cały zespół. Pracujemy z doświadczonymi stylistkami, make-upistkami oraz fryzjerami. Przeprowadzamy kastingi, posiadamy własną bazę zaprzyjaźnionych modelek.

Zdjęcia zawsze poddajemy profesjonalnemu retuszowi kładąc nacisk na wierne odzwierciedlenie kolorów. Retuszem zajmują się doświadczone osoby ściśle współpracujące z fotografem.

dla deweloperów, hoteli, restauracji, projektantów wnętrz

fotografujemy architekturę i wnętrza

Fotografujemy budynki i wnętrza mieszkalne, biurowe, sportowe i usługowe, wykonujemy dokumentację powstających inwestycji.

Dojedziemy w każde miejsce w kraju by w dzień lub w nocy, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu sfotografować dowolną przestrzeń.

Piękno tkwi w szczegółach – dbamy o detale, współpracujemy z doświadczonymi stylistami wnętrz, a nasze zdjęcia z zakresu fotografii architektury pojawiały się na łamach takich magazynów jak Point of Design.

dla producentów i sprzedawców

fotografujemy produkty

Projektujesz, produkujesz, sprzedajesz? Zachwyć klientów zdjęciami produktów, które oddadzą ich rzeczywistą jakość i które w realny i bezpośredni sposób przyczynią się do wzrostu Twoich przychodów.

Wykonujemy zarówno packshoty, jak i reklamowe zdjęcia produktów. Przygotowujemy indywidualnie dobraną scenografię nawiązującą do aktualnie panujących trendów.

Niezależnie od tego czy nasz Klient towarzyszy nam w studiu czy znajduje się kilkaset kilometrów dalej, jesteśmy z nim w stałym kontakcie, dbając o to, by miał wpływ na proces tworzenia i akceptował nasze decyzje.

dla lokalnych firm, pubów i restauracji, dla zakładów przemysłowych

tworzymy krótkie formy filmowe

Nic nie przekaże Twoim klientom tak wielu informacji o miejscu, produkcie czy usłudze, którą chciałbyś zareklamować jak film.

Tworzymy krótkie formy filmowe prezentujące miejsca, ludzi, czynności jakie wykonują czy produkty, które tworzą. Nagrywamy wywiady, filmy instruktażowe, filmujemy kulisy różnych wydarzeń.

Wykorzystaj potężną moc i zasięg krótkich form filmowych i pokaż się światu w budzący największe zaufanie sposób!